سلام ، به سایت دیزل ژنراتور هاشمی خوش آمدید.

کیلومتر 24، خیابان بختیاری، پلاک 207

اسلام شهر، جاده ساوه

دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور ولوو استمفورد

کوپل فابریک و کوپل ایران

کمپانی ولوو تولید کننده موتور دیزل ولوو از توان 100 تا 700 کیلو ولت آمپر می باشد. کمپانی ولوو در کشور سوئد قرار دارد و بخشی از نیاز بازار جهانی را تأمین می کند. بخش دیگر محصولات ولوو تحت لیسانس در کشور چین تولید می شود که حدود 60% از بازار ایران مربوط به ولوو ساخت چین می باشد و معمولاً با قیمت مناسب تری نسبت به موتور ساخت کشور سوئد به فروش می رسد. ولوو جزو برند های مطرح در زمینه صنعت دیزل ژنراتور می باشد که قطعات و لوازم یدکی آن نیز در کشور ایران به راحتی قابل خرید است. ژنراتور یا آلترناتور مورد استفاده در پکیج موتور دیزل های ولوو می تواند از هر برندی باشد ولی توصیه شده استفاده از برند های مطرح مانند استمفورد، مکالته، لوری سومر و یا لینز می باشد.

دیزل ژنراتور ولوو

دارای 1000 ساعت یا 1 سال گارانتی

در لیست زیر موتور دیزل های ساخت ولوو سوئد در رنج توان های مختلف معرفی شده است. این موتور قابلیت کوپل با ژنراتور برندهای مختلف را دارد که متناسب با درخواست مشتری و ملاحظات قیمتی می تواند از برند های مختلف در بازار استفاده شود. توان مکانیکال تولید شده توسط موتور دیزل کامینز به صورت حرکت دورانی صفحه فلایویل را چرخانده و این چرخش در قسمت ژنراتور استاتور را به حرکت در آورده که در نهایت باعث تولید جریان برق می شود. باید توجه داشت توان مکانیکال تولید شده توسط موتور دیزل ولوو باید با توان الکتریکال ژنراتور (آلترناتور) برابر باشد. در لیست زیر توان تولیدی دستگاه بر حسب کیلو ولت آمپر درج شده است اگر شما بر حسب آمپر جریان مصرفی مجموعه خود را محاسبه کرده اید کافی است توان کیلو ولت آمپر را در عدد 1.4 ضرب کنید تا مقدار آمپر تولیدی توسط دستگاه را در حالت استند بای محاسبه کنید. توجه داشته باشید به هنگام محاسبه جریان مصرفی مجموعه خود می بایست جریان های ضربه ای (هنگام روشن کردن الکتروموتور ها مانند آسانسور، پمپ آب و …) را محاسبه کرده باشید و همچنین 30% اضافه بار برای موتور در نظر بگیرید تا با حداکثر توان خود کار نکند. امکان برآورد توان دیزل ژنراتور توسط کارشناس دیزل ژنراتور هاشمی با مراجعه به محل شما امکان پذیر است.

کوپل فابریک

آیا کوپل فابریک به معنای کیفیت بالای دیزل ژنراتور می باشد؟

ژنراتور یا آلترناتور دیگر مثل سابق به واسطه شفت به موتور متصل نمی شود در تولیدات جدید موتور و ژنراتور جهت صنعت برق اضطراری تولیدات خود را مختص به این صنعت کرده اند و در همان کارخانه یک صفحه تحت عنوان صفحه فلایویل قرار می دهند که به واسطه 8 پیچ به هم متصل می شوند و یک استاندارد بین المللی برای آن تعریف شده است. این مورد باعث شده است تا کلمه کوپل فابریک عملاً از میان برداشته شود و دیگر نوع و دقت در پکیج و کوپل موتور به ژنراتور مطرح نباشد. سابقاً برای اتصال موتور به ژنراتور می بایست این صفحه توسط پکیجر ها تراشیده و تعبیه می گردید که عملی با خطا میتوانست باشد. کلمه کوپل فابریک به آن معنا می بود که یک پکیجر شناخته شده خارجی مثلاً FGWilson این کار را انجام می داد. با توجه استاندارد جدید کوپل دیزل ژنراتور ISO8528 دیگر واژه کوپل فابریک معنای سابق را نمی دهد البته نوع قطعات استفاده شده در تابلو برق که آیا اروپایی اصل مانند اشنایدر یا فیندر باشند یا برند چینی می تواند مطرح باشد که با شنخت دقیق از این موارد می توانید در عین هزینه کمتر همان کیفیت را دریافت کنید.

لیست محصولات ژنراتور

ژنراتور یا آلترناتور های مطرح جهت کوپل دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور کامینز

عوامل مؤثر بر قیمت دیزل ژنراتور کامینز

عوامل مؤثر بر قیمت دیزل ژنراتور کامینز بسیار متفاوت هستند که در ادامه به چند مورد آن اشاره می شود: 

 1. اصالت موتور دیزل و ژنراتور به همراه ساخت ساخت موتور
 2. برگه سبز دیزل ژنراتور که سندیت کشور مبدأ را مشخص می کند
 3. شاسی دیزل ژنراتور و باک موقت نگهدارنده سوخت
 4. تابلو کنترل دیزل ژنراتور و برند قطعات استفاده شده
 5. نوع تابلو کنترل دیزل ژنراتور ( دستی ، اتوماتیک ، سنکرون )
 6. برد کنترلر استفاده شده در دیزل ژنراتور ( دیپسی، کامپ، دیتاکام و … )
 7. کانوپی سایلنت یا اتاقک کاهش صدای دیزل ژنراتور
 8. نوع رنگ استفاده شده در شاسی و کانوپی سایلنت
 9. اقلام جانبی مانند هیتر، نشانگر سطح سوخت و …
 10. شرایط ارز و قیمت دلار در بازار ایران
 11. میزان تقاضا ( به طور مثال در زمان بی برقی و افزایش تقاضا)
 12. گارانتی و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور

درخواست مشاوره :

  درخواست مشاوره :