سلام ، به سایت دیزل ژنراتور هاشمی خوش آمدید.

کیلومتر 24، خیابان بختیاری، پلاک 207

اسلام شهر، جاده ساوه

پکیج کامل برنامه برد کنترلر دیپسی
پکیج کامل برنامه برد کنترلر دیپسی
DSE Configuration Diesel Generator

تاریخ آپدیت : 403/02/24

بهبود عملکرد در نسخه های DSE8X و DSE7X

اضافه شدن سری های جدید به برنامه

دانلود برنامه برد کنترلر دیپسی dse

برنامه برد کنترلر دیپسی DSE

PC Configuration Software

این برنامه روی هارد دیسک لپ تاپ یا کامپیوتر شما نصب می شود. پس از نصب، نرم افزار بلافاصله برای استفاده آماده می شود. برای شروع پیکربندی نوع ماژول خود، باید ابتدا ماژول مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس می توان پیکربندی ها را ایجاد و برای استفاده در آینده ذخیره کرد. این برنامه شامل تمامی سری های خانوده دیپسی می باشد و همه ی برنامه های جانبی DSE CONFIGURATION SUITE را شامل می شود.

آموزش نصب برنامه کنترلر DSE

پیش نیاز های مورد نیاز جهت نصب برنامه

برنامه برد کنترلر دیزل ژنراتور برند دیپسی را بعد از اینکه دریافت کردید، ابتدا بررسی کنید Net FrameWork نسخه 4.5 بر روی سیستم عامل شما نصب شده باشد. در صورتی که نصب نبود و یا نسخه آن، قدیمی بود ابتدا آن را آپدیت کنید (در پکیج دانلود قرار داده شده است).
اگر این نرم افزار را نصب نکرده باشید، DSE Configuration Suite Software نصب آن را لغو می کند و از شما می خواهد ابتدا Microsoft.Net Framework  نسخه 4.5 را نصب کنید. پس از نصب این پیش نیاز، DSE Configuration Suite آماده برای نصب می شود.

نصب برنامه دیزل ژنراتور دیپسی به صورت کاملاً افلاین انجام می شود که ویدیو آموزش انجام آن در انتهای همین صفحه قرار داده شده است. برای نصب برنامه نیاز به User و pass اکانت دیپسی نخواهید داشت. با توجه به اینکه کمپانی دیپسی اکانت هایی که درخواست رجیستری دارند را بررسی می کند و نسبت به این مورد سختگیری های خود را دارند معمولاً کاربران ایرانی در این سایت نمی توانند رجیستر شوند و یا اکانت های آن ها از دسترس خارج می شود. همچنین امکان دانلود و نصب برنامه از آی پی های ایران برای سایت دیپسی مسدود شده است که این خود مشکل دیگری به مشکلات کاربران ایرانی می افزاید. با توجه به حجم بالای این برنامه و امکان قطع فیلترشکن، برنامه از ادامه شروع به دانلود نمی کند. کاربران می توانند آپدیت های دوره ای نرم افزار DSE را از این سایت دریافت کنند.

دانلود برنامه کنترلر Deep Sea

امکان دانلود برنامه برای کاربران از طریق لینک

با توجه به درخواست مشتریان امکان دانلود برنامه DSE CONFIGURATION SUITE نیز فراهم شده است. مشتریان بعد از پرداخت وجه و ارسال فیش واریزی برای شماره درج شده،  لینک پکیج را دریافت می کنند و می توانند آن را از سرور های ایرانی و با سرعت بالا دریافت کنند. همچنین در صورت نیاز به کمک در نصب برنامه می توانید از پشتیبانی سایت استفاده کنید. به روز رسانی برنامه دیزل ژنراتور دیپسی به صورت 3 ماه یک بار بر روی سایت قرار می گیرد و مشتریانی که از قبل خرید داشته اند می توانند به روز رسانی بعدی را با نصف قیمت دریافت کنند.

معرفی برنامه برد کنترلر دیپسی

امکانات و قابلیت ها برنامه

چه زمانی نیاز به استفاده از برنامه تحت سیستم عامل (ویندوز) برای برنامه ریزی برد کنترلر های خانواده DSE می باشد؟

اصولاً برد های کنترلر دیپسی به نوعی طراحی شده اند که شما بتوانید پارامتر های اصلی و پایه ای را از خود برد برنامه ریزی کنید هرچند که با تعداد کلید های محدود شاید مقداری سخت باشد ولی تنظیمات پایه ای مانند Over Voltage, Under Voltage, Frecuency, Temperature و موارد دیگر قابل تنظیم است.

برد کنترلر ها دیپسی تنظیمات دیگری نیز دارند که فقط از طریق برنامه ویندوز امکان تنظیم دارد، این موارد شامل لایه های حفاظتی مورد نیاز جهت سازمان هایی می باشد که از دستگاه های خاص استفاده می کنند و نیازمند حفاظت بیشتر در مقابل نوسانات ولتاژ، جریان و فرکانس می باشد. علاوه بر امکانات حفاظتی قابلیت های ارتباطی سریال مانند RS232 و ارتباط شبکه LAN از طریق برنامه PC Configuration Software قابل دستیابی است. همچنین امکان مانیتورینگ برد کنترلر و مشاهده آلارم ها و حتی کنترل کامل برد کنترلر از طریق برنامه تحت ویندوز (مانند روشن یا خاموش کردن و …) قابل اجرا می باشد.

برنامه ریزی برد کنترلر ها توسط متخصصین این صنعت برای هر دیزل ژنراتور همیشه از اول نوشته نمی شود بلکه برنامه های مشابه را در سیستم ذخیره می کنند و برای سایر کنترلر ها، از برنامه های آماده استفاده می کنند که بسیار باعث کاهش زمان و خطا در انجام کار می شود.

خواندن برد کنترلر یکی دیگر از قابلیت های مهم در استفاده از برنامه برد کنترلر می باشد که به هنگام مراجعه جهت عیب یابی دستگاه، در ابتدا می توانید برنامه کنترلر را دانلود و مشاهده کنید. از جمله قابلیت های دیگر برنامه امکان درج پیام خوش آمد گویی و یا درج لوگو به هنگام روشن کردن کنترلر می باشد که متخصصین در این قسمت معمولا اطلاعات تماس خود را می نویسند تا به هنگام ایراد در دستگاه با آن ها تماس بگیرند.

کنترل از راه دور یکی دیگر از امکانات استفاده از برنامه Deep Sea می باشد. با استفاده از اینترنت شما می توانید آلارم ها و گزارشات دستگاه را مشاهده کنید و یا به دستگاه فرمان ارسال کنید یا برنامه برد کنترلر را تغییر دهید این قابلیت ها کمک می کند تا کاربران بتوانند از راه دور هفته ای یک بار دستگاه خود را روشن کنند و گزارشات دستگاه را مشاهده کنند تا در هنگام نیاز دستگاه آماده به کار باشد. همانطور که می دانید دیزل ژنراتور نباید مدت زمان زیاد بلا استفاده باشد و همانند خودرو هر مدت زمان مشخص باید استارت شود و مدتی کار کند. همچنین امکان برنامه ریزی خود کار جهت این کار وجود دارد.

ارائه آموزش های اختصاصی تعمیرات موتور : 09120705196

 

به صورت پروژه محور با دیزل ژنراتور های دریافت شده جهت تعمیرات اساسی

برنامه دیپسی جهت همه سری ها

برنامه کامل جهت برد کنترلر دیپسی

این مجموعه نرم افزاری کنترلر دیپسی شامل همه سری های خانواده دیپسی می باشد. منظور از سری، یک خانواده از بردکنترلر دیپسی می باشد که با یک عدد منحصر به فرد شروع می شود به عنوان مثال ***7 که نشان دهنده مجموعه برد کنترلر هایی می شود که با عدد 7 شروع می شوند مانند DSE7320

پکیج ارائه شده شامل سری های ATS دار و Manual در سری های ***3 و 103 و **25 و **26 و 402 و ***4 و **53 و ***6 و 701 و ***7 و ***8 و ***A و *L40 و P100 و **94 و **BC24 و *85 و ***E و ***G و … می باشد. این مجموعه برنامه feature های مکمل نصب برنامه هم شامل می باشد و به صورت کامل به صورت آفلاین بر روی ویندوز با آموزش نصب ارسال می شود.

دانلود کامل نرم افزار های DeepSea

شامل تمامی سری محصولات دیپسی + راهنما نصب

DSE CONFIGURATION SUITE SOFTWARE

(برنامه اصلی محصولات دیپسی) 

MICROSOFT.NET FRAMEWORK V 4.5

(پیش نیاز نصب برنامه فریم ورک) 

DSEASSISTANT PC SOFTWARE INSTALLER

(برنامه رابط کاربری دیپسی) 

Offline Installer Source DSE Configuration

(سورس کامل نصب آفلاین برنامه) 

تماس جهت دریافت رمز دانلود پکیج : 09120705196

پشتیبانی نصب برنامه از طریق تلگرام : Soft_Yar@

آموزش نصب نرم افزار دیپسی

راهنما نصب برنامه دیپسی به صورت آفلاین